close
تبلیغات در اینترنت
راستگو فرماندار ویژه مرند:انتخابات یک روش قانونی و دموکراتیک و با اراده مردم جهت چرخش قدرت است
.
تریبون آزاد بخش یامچی(ایران - آذربایجان - بخش یامچی)
مطالب اخير
ورود کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :
رمز عبو را فراموش کرده ام
خبرنامه


عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجددگزیده ای از سخنان مهندس راستگو معاون استاندار آذربایجانشرقی در نشست خبری با اصحابه رسانه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند
🌹تریبون آزاد (گزارش 1)
🔵مهندس راستگو معاون استاندار آذربایجانشرقی در نشست خبری با اصحابه رسانه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند
🔹بعد از 38 سال بایستی  به این بلوغ فکری  برسیم که آیا با حذف مخالف مشکلات حل خواهد شد # اختلاف نظر در تفکر ات سیاسی  یک امر طبیعی  است و مانع بهزیستی نیست .
🔹انتخابات یک روش قانونی و دموکراتیک و با اراده مردم جهت چرخش قدرت است و رسالت ما نیز این است که به نحوی عمل کنیم که مردم با تشخیص خود در انتخابات تصمیم بگیرندو به کی رای بدهند و کی را انتخاب نمایند .
🔹هر فردی در انتخابات بتواند نظرش را در ارتباط با هر موضوعی در چهارچوب قانون بیان کند آزاد است و مملکت را نه با هوچی گری  (عوام را اغوا کند در ظاهر برای منافع آنان و در باطن برای سود خود) حرف و حدیث بلکه با عقل و تدبیر باید اداره نمود
تریبون آزاد(گزارش 2 )
🔹انتخابات یک پروژه ملی می باشد در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا # صاحب نظر اصلی مردم می باشد.
🔹سلامت انتخابات یک اصل است لذا با بررسی انتخابات گذشته شهرستان نقاط ضعف خود را برطرف  و نقاط قوت را تقویت می نماییم .
🔹دولت موظف است هواپیما بخرد و ناوگان هوایی و ریلی و حمل و نقل عمومی را باز سازی نماید و اگر انتقادی هست چرا دولت هواپیما خریده # افراد آزاد است . اما بایستی آسیب شناسی شود چرا در سالهای اخیر بیش از 10 حادثه هوایی رخ داده و هموطنان ما کشته شده اند .
🔹بایستی مسئولیت اجتماعی را در فرزندان خویش نهادینه نماییم تامرد روز های سخت باشند (بنده در طول شب دربیرون بودم وضعیت بارش برف و خیابانها را بررسی میکردم لذا نباید به هر بهانه مراکز فرهنگی و مدارس تعطیل شوند )
🔹متاسفانه در طول 38 سال انقلاب خیلی به فرهنگهای خوب خویش بی توجه لذا  نابود شده اند و فرهنگهای بد و بیگانه و زیانبار را به جامعه تزریق و نهادینه نموده ایم.گری  (عوام را اغوا کند در ظاهر برای منافع آنان و در باطن برای سود خود) حرف

و حدیث بلکه با عقل و تدبیر باید اداره نمود

🌹(تریبون آزاد گزارش (3

🔹در شهری که مسئولین رده با لای  آن ( امام جمعه و فرماندار و نماینده مردم ) شهر درگیر باشند سرمایه گذار هیچوقت جهت سرمایه گذاری تمایل نخواهد داشت
🔹بنده بعنوان ریئس شورای تامین اعلام می نمایم مرند از امن ترین شهرهای آذربایجانشرقی می باشد . امن به این معنا نیست آسیبهای اجتماعی ... نباشد منظورم در شورای تامین همدل و مصمم هستیم و بنده با امام جمعه محترم و نماینده تعامل کامل و حداکثری دارم .
🔹بایستی  دیدگاهها و معیارهها در اختیار مردم و جامعه قرار داده شود و تشخیص آن با مردم هست . لذا نباید  قیوم مردم باشیم و در انتخابات دخالت و اثر گذار باشیم .
🔹هردستگاهی و نهادی و هرکسی در هرقوه ای  که باشد از بیت المال چه درخفا و آشکار ا بر علیه کسی استفاده نماید . حق الناس است و باید در روز قیامت پاسخگو باشد .
🔹مسئولین اجرایی مانند داور عمل می نمایند این مردم هستند انسانهای عاقل و دردمند شهر و متخصص و متعهد ( منظورم از متعهد  این نیست که به مسایل شرعی مسلط باشد . منظورم کاری راکه تحویل میگیرد به نحو احسن پایان برده و تحویل دهد ) تشخیص و انتخاب نمایند
 🌹تریبون آزاد
🔹بایستی ما قاعده دموکراسی را  بدانیم  چرا که در قاعده دموکراسی زیر سوال بردن گذشته در مملکت ما  نتیجه عکس داد و آقای روحانی  در سال 92نزدیک 20 میلیون رای پیروز انتخابات شد.
# انتخابات برای ما باید  درس عبرت باشد .
🔹اصحاب رسانه بایستی حقایق و رشادتهای نسل  اول انقلاب را در پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی  ناجوانمردانه و نابرابررا به نسل جهارم و در آینده به نسل پنجم انقلاب انتقال  دهند  .# تا نسل جوان بدانند چه زحمات زیادی کشیده تا مملکت به این وضع برسد و انقلاب اسلامی چه حوادث  و طو فانهایی سپری نموده است و نباید انقطاع  نسل اتفاق بیفتد
🔹مشکل اصلی در جامعه ما متراژمعیارها بر حسب الگو و معیار خودمان هست و در غیر اینصورت انواع مختلف برچسب می زنیم . در کشور با چراغ قوه هم نمی توان کسی راپیدا کرد از طرفداران امریکا احساس خوبی داشته باشد .
🔹بایستی از تاریخ درس عبرت گرفت . اگر مدافع ولایت فقیه هستیم ما بایددر  رحلت آیت ا..هاشمی  (ره )با بیانه مقام معظم رهبری و بیانه آیت ا...امینی درس عبرت گرفته می شد چرا ما زیر ساختهای خود را دچار مشکل سازیم این مسایل امنیتی دارای هزینه بالا برای نظام است .
🔹ما نباید بدو ن دلیل از فردی  قهرمان بسازیم و یک قهرمان را خانه نشین نماییم. بعضی افراد برای اینکه در جامعه مطرح شوند انسانهای بزرگ را به چالش می کشند  تا خود را از زمین بلند نمایند
🔹اصحابه رسانه باید در جامعه اطلاع رسانی و تبین نمایند جابجایی پستهای مسئولین انتصابی به عهده مسئول مافوق یا فرماندار می باشد اما کسانی که توسط مردم انتخاب می شوند در حیطه مسئولیت ما نیست .
🔸صنایع چوب، حوزه گردشگری، حوزه خدمات، حوزه کشاورزی و صنایع تبدیلی پتانسیل فراوانی برای سرمایه گذاری در شهرستان مرند دارند.
🔸مرند میتواند قطب هتل داری شود.
🔸ادارات موظفند با رسانه های مجوز دار همکاری کنند و رسانه های دیگر برای اخذ مجوز اقدام کنند.
http://uupload.ir/files/9zxy_photo_2017-01-30_16-59-40.jpg
http://uupload.ir/files/rd20_photo_2017-01-30_17-01-24.jpghttp://uupload.ir/files/4w9_photo_2017-01-30_17-00-24.jpghttp://uupload.ir/files/c8re_photo_2017-01-30_17-00-15.jpghttp://uupload.ir/files/d7g2_photo_2017-01-30_16-59-25.jpghttp://uupload.ir/files/g4bh_photo_2017-01-30_16-59-04.jpghttp://uupload.ir/files/tss0_photo_2017-01-30_17-01-42.jpgنوع مطلب : خبرلر، یامچی، استان، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی،
برچسب ها : یامچی مرند تریبون آزاد ایران، راستگو فرماندار، نشست خبری اداره ارشاد اسلامی،

امتیاز : :: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0
تعداد بازدید مطلب : 58آمار سایت
  • کل مطالب ارسالی : 4139
  • کل نظرات ارسالی : 272
  • تعداد کل کاربران : 17
  • بازدید امروز : 109
  • بازدید دیروز : 4
  • بازدید هفته : 109
  • بازدید این ماه : 139
  • بازدید سال : 40,866
  • بازدید کل : 824,585
.
.
بالای صفحه
.