close
تبلیغات در اینترنت
حجت الاسلام پورتقی :این انقلاب به هشتاد میلیون ملت ایران تعلق دارد و به حزب و جناح خاصی تعلق ندارد
.
تریبون آزاد بخش یامچی(ایران - آذربایجان - بخش یامچی)
مطالب اخير
ورود کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :
رمز عبو را فراموش کرده ام
خبرنامه


عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجددحجت الاسلام پورتقی ریئس ستاد بزرگداشت دهه فجرشهرستان مرند درنشست خبری با اصحاب رسانه این انقلاب به هشتاد میلیون ملت ایران تعلق دارد و به حزب و جناح خاصی تعلق ندارد
🌹تریبون آزاد
🔵حجت الاسلام پورتقی ریئس ستاد بزرگداشت دهه فجرشهرستان مرند درنشست خبری با اصحاب رسانه برنامه های دهه فجر را تشریح کرد.
🔹تاکید مسئولان بر وحدت و همدلی در آستانه انتخابات و  بزرگداشت دهه فجر بدون فضای انتخاباتی # چرا که انقلاب اسلامی کشتی نجات و ودیعه آسمانی هست که با زحمات و جانفشانی های فراوان بدست آمده # این انقلاب به هشتاد میلیون ملت ایران تعلق دارد و به حزب و جناح خاصی تعلق ندارد #در اصل متولی بزرگداشت دهه فجر خود مردم هستند و بایستی در صحنه حضور داشته باشند و از انقلاب خویش محافظت نمایند.
🔹حجت الاسلام پور تقی دهه فجر را تجلی صبر ، استقامت و پشتکار مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت : اینکه ما امروز صاحب عزت و اقتدار هستیم و نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه حرف اول را می زند ، مرهون خون شهدا و پیروزی مردم و انقلاب در سال ۵۷ هستیم .
🔹وی از فعال سازی  کمیته های ستاد دهه فجر در سطح شهرستان خبر داد و اضافه کرد : شرح وظایف به هر یک از کمیته ها ابلاغ شده و با برنامه ریزی های صورت گرفته امسال بهترین برنامه ها را در شهرستان خواهیم داشت .
🔹رئیس ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان مرند به برگزاری باشکوه جشن انقلاب در دهه فجر انقلاب اسلامی تاکید کرد و افزود : دهه فجر فرصت مناسبی برای اجرای برنامه‌های شاد و مفرح در جامعه است از این رو برنامه های شاخص از قبیل محافل انس با قرآن کریم و یادواره های شهدا و ... در طول دهه مبارک فجر در سطح شهرستان و روستاهای تابعه مرند برگزارمیشود .
🔹حاج آقا پورتقی با اشاره به اینکه اعتقادات مردم از پایه‌های اصلی نظام اسلامی است ،گفت : برنامه‌های ایام دهه فجر باید با مشارکت و حضور مردم به صورت مردمی برگزار شود . همچنین از اصحاب رسانه خواست تا با اطلاع رسانی مطلوب از آحاد مختلف مردم برای شرکت پرشوردر راهپیمایی 22 بهمن دعوت  بعمل آورند.
گزارش (2)
 🌹تریبون آزاد
🔵سوالات خبرنگار تریبون آزاد درنشست خبری از حجت الاسلام پورتقی رئیس تبلیغات اسلامی و ستاد بزرگداشت  دهه فجرشهرستان مرند
🔹 چرا در مسایل فرهنگی موازی کاری می شود ؟ آیا  این موازی کاری باعث  فرصت سوزی و تلف شدن بیت المال نمی شود ؟ متولی فرهنگی کشور کدام اداره یا نهاد می باشد ؟ آیا درامور فرهنگی سردرگم نیستیم  و به دلایل موازی کاری هیچ اداره ای پاسخگو نیست ؟پاسخگوی اینهمه آسیببهای اجتماعی برعهده کدام اداره و نهاد هست؟ آیا قبول دارید کشور ما از شبیخون فرهنگی عبور کرده و در حال انفعال هستیم # اینهمه آسیبهای اجتماعی در کشور و شهرستان مرند دلیل براین مدعا هست .
🔹جواب # آقای پورتقی این سوال را قابل تامل و بررسی بیشتر و سنگین دانست و درجواب ضمن  تایید موازی کاری در امور فرهنگی  کشور #بایستی رویکرد نو درمسایل فرهنگی داشته و تجدید نظر نماییم  چرا که تلاشهای فرهنگی تا به حال جواب نداده  و انتقاد و سوال خبرنگار تریبون را وارد دانست
🔹سوال # آقای پورتقی شما متعقد هستید اتحاد و همدلی و صمیمت در اعضای محترم ستادبرگزاری دهه فجر امسال بیشتر هست ؟ آیا نقش فرماندار ویژه مرند تاثیر گذار بوده است ؟
🔹جواب # پورتقی ضمن تاکید بر نقش بی بدیل مهندس راستگو بعنوان  معاون استاندار و نماینده عالی دولت در شهرستان ، ایشان را فردی متواضع و کسی که اعتقاد به خرد جمعی دارد.بنده با توجه به اینکه ایشان  رئیس شهرستان هستند همیشه نطر وی را جویا شده ام ، اما وی نطر ستاد را حجت دانسته و بر آن تاکید نموده اند . جا دارد از حمایتهای ایشان تشکر نمایم . ایشان ضمنا از تمام دست اندر کاران بویژه امام جمعه محبوب شهرستان مرند تقدیر و تشکر نمودند.

http://uupload.ir/files/4mke_photo_2017-01-25_22-29-21.jpg

ه گزارش خبرنگار جوان فردا

نشست خبری حجت الاسلام والمسلمی رئیس ستاد دهه فجر با اصحاب رسانه مرند برگزار شد پورتقی:فرماندارمرند یک شخصیت خوش بین ومعتقد به خردجمعی است رئیس ستاد دهه فجردر مورد تامل ادارات ومسئولین با ستاده دهه فجر گفت .الحمدالله امام جمعه وفرماندار مرند وفرمانده سپاه ودیگر مسئولین ادارات همفکری وهمدلی در مسئولین شهرستان به حدی رسیده است خود مسئولین می گویند فلان مدیراز ما قوی است آن در این امورات خوب است .این یک خصوصیات عالی در مسئولین شهرستان است. ومدیریت عالی شهرستان که نماینده عالی دولت ومعاون استاندار وفرماندار شهرستان مرند به خرد جمعی بدون کم وکاست ایمان دارد وقبول دارد. پورتقی درمورد به صدا در آوردن زنگ مدرسه در روز اول دهه فجر گفت مدرسه آیت الله سعیدی برای به صدا در آوردن زنگ انقلاب دئر مدارس اجرامیشود.سیاستهای دهه فجر شهرستان براین است در شهرهای اقمار ووروستاهای تابعه برنامه های برگزاری گرامدیاشت دهه فجر برگزار خواهد شد ریز برنامه بزودی انتشار می یابد. پورتقی درمورد تشکیل جلسات کمیته ها گفت چندین جلسه با اعضای ستاد مرکزی دهه فجر ودو جلسه با کمیته های زیر مجموعه در یامچی وکشکسرای برگزار کردیم. پورتقی گفت: احزاب وجناح ها همه صاحبان انقلابند وباید کل مردم واحزاب وجناح هابه میدان بیایند از انقلاب خود دفاع کنند .مراسم بزرگداشت دهه فجر نشان ازاین است که مردم دو ش به دوش تمام خانواده شهدا وایثارگران ورزمندگان ومسئولین وجوانان در مراسمات شرکت کنند وبه دشمنان بیگانه نشان دهندکه ملت ایران همان روحیه انقلابی سال ۱۳۵۷ دارد باپیروی از رهبری فرزانه انقلاب درپایداری نظام درتلاشند.

تریبون آزاد سوال خودرا چنین طرح نمود .چرادرامورات فرهنگی موازی کاری انجام می گیرد آیا این موازی کاری موجب تلف شدن زمان وبودجه بیت المال نمیشود؟برای نمونه امورات فرهنگی باید به سازمان تبلیغات اسلامی واداره فرهنگ وارشاداسلامی محود گردد؟ پورتقی در پاسخ سوال تریبون آزادگفت: بلی موازی کاری در هر کاری به ضرر جامعه ودولت مردان است.باید امورفرهنگی به متولیان مربوطه اش وامورات علمی به آکادمیک ها ودیگر امورات به متولیان مربوطه ارجاع گردد تامسئولین پاسخگو باشند.

سوالات خبرنگار جوان فردا از رئیس ستاد دهه فجرمرند

۱) با توجه به برنامه های دشمن در جنگ نرم وتهاجم فرهنگی درروستاها آیا منادیان انقلاب درامر فر هنگ که روحانیت محترم می باشند آیا برنامه ای دراین خصوص تدارک دیده اید در دهه فجر قدمی در راستای مبارزه با تهاجم فرهنگی با روحیه انقلابی در جنگ تهاجم فرهنگی دشمن انقلابی عمل کنند؟

سوال۲) آیا برای خبرنگاران درایام دهه فجر امنیت خبرنگاری تدارک دیده شده است ؟ که برای خبرنگاران کارتی تحت عنوان خبرنگاران ویژه دهه فجر صادر گردد تا از گیر دادن بعضی افراد غیر مسئول یا مسئول خلاص گردند؟ پورتقی در پاسخ سوال جوان فردا گفت :

بررسی ها نشان میدهد در زمان واریز پول یارانه ها فروشنده گان مواد مخدر بخاطر اینکه در شهر با توجه به فعالیتهای نیروهای امنیتی اعم مامورین مبارزه با مواد مخدر وپلیس امنیت وسربازان گمنام امام زمان عج برای خود امنیت نمی بینند روانه روستاها می گردند .انشاالله با تدبیر مسئولین امنیت این موضوع هم از روستاها جمع ودشمنان مایوس می شوند. پورتقی درمورد ریز برنامه های دهه فجرگفت بزودی این برنامه ها انتشار خواهدیافت. رئیس شورای ستاد دهه فجر در آخر گفت من از خبرنگاران میخواهم درراستای وحدت مردم ومسئولین قلم فرسائی نمایند .انقلاب مال همه است .خبرنگاران برای صرف ناهار میهمان سازمان تبلیغات اسلامی شدند که یک سفره کاری بود .

نوع مطلب : خبرلر، یامچی، استان، ایران، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی،
برچسب ها : ستاد دهه فجر شهرستان مرند، نشست خبری، یامچی تریبون آزاد،

امتیاز : :: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0
تعداد بازدید مطلب : 46آمار سایت
  • کل مطالب ارسالی : 4139
  • کل نظرات ارسالی : 272
  • تعداد کل کاربران : 17
  • بازدید امروز : 26
  • بازدید دیروز : 2
  • بازدید هفته : 205
  • بازدید این ماه : 235
  • بازدید سال : 40,962
  • بازدید کل : 824,681
.
.
بالای صفحه
.