close
تبلیغات در اینترنت
راستگو فرماندار ویژه مرند:کاندیداتور شورای مرند درای سابقه مدیریتی بالا در حد استاندارد باشد
.
تریبون آزاد بخش یامچی(ایران - آذربایجان - بخش یامچی)
مطالب اخير
ورود کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :
رمز عبو را فراموش کرده ام
خبرنامه


عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد🔹بایستی کاندیداتور شورای مرند درای سابقه مدیریتی بالا در حد استاندارد و مدیر کل  باشد و باید بزرگان و نخبگان شهر پیشقدم شوند و باید طرز تفکر فرماندار و شورا بهم نزدیک باشد .🔵گزیده ای از سخنان راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی در دومین جلسه هم اندیشی معتمدین و فعالین اجتماعی و فرهنگی شهرستان مرند
🔹مشکلات و موانعی که در توسعه شهرستان در این جلسه ها مطرح میشود اینطوری نیست فقط مکتوب می نماییم بلکه بعد از مطالعه و بررسی در جهت ارایه راهکار برای این مسایل هستیم .
🔹دولت تدبیر و امید شبانه روز کار می کند و خیلی زحمت می کشد  و درصدد رفع مشکلات و معضلات کشور هست اما بیرحمانه تخریب می شود . انتقاد باید باشد  # اما تاریخ به آیندگان و نسلهای بعد نشان خواهد داد این دولت چه آثاری از خود بجا گذاشته است و مظلوم واقع شده بود .
🔹بایستی مطالبه گری از مسئولین رده بالا تا رده پایین (ریئس جمهور - نماینده پارلمان - شورا ) در جامعه فرهنگ سازی و نهادینه شود .
🔹باید یاد بگیریم به هرکس که رای داده ایم #درقبال رای  خود مطالبه گری نماییم و عملکرد بخواهیم #برای جامعه چه کار کرده اید ؟
🔹مطالبه گری باعث تحرک و پاسخگویی مسئولین و مدیران می باشد و یک اصل است و این بعنوان یک رکن در جهان پذیرفته شده است .
🔹در کل دو نوع فرهنگ داریم : فرهنگ عام و خاص می باشد که دولت ابزارهایی برای فرهنگ خاص ایجاد می کند ولی درمقوله فرهنگ عام مردم وظایفی را بر عهده داشته و نقش تاثیر گذاری دارند.
🔹بند ه خادم کل شهرستان مرند هستم . بایستی هم مشکلات بصورت کلان و هم جزیی برر سی و بیان شو د.
🔹بایستی فرهنگ سازی در جامعه باید از مبتدی باشد در غیر اینصورت آموزش و فرهنگ سازی در سن بالای انسان جواب نمی دهد و این یک اصل در روانشناسی هست لذا در کشورهای پیشرفته نوع زندگی کردن فرهنگ سازی می شود .
🔹در بحث فرهنگ سازی هیچوقت انداختن زباله به خیابان  و تمیز نگه داشتن ...یا بنر نویسی برای مجالس ترحیم و مراسم ها ...باید دولت فرهنگ سازی نماید یا باید فرماندار بگوید # بایستی هزینه این بنرها به موسسات خیریه واریز شود و دراه مشکلات خانوادههای نیازمند هزینه شود . مسولین فقط می تواند الگو باشد لذا بنده همیشه تذکر می دهم برای بنده بنر ننویسید . لذا در بحث فرهنگ سازی خود مردم باید مشارکت فعال داشته باشند .
🔹بنده مجری سیاستهای دولت هستم  بنده با اقشار مختلف  جامعه  باید در ارتباط باشم وبه تفکرات تمام سلیقه ها  احترام بگذارم و جناحی عمل ننمایم و بایستی برمدار قانون حرکت نماییم و گرنه به خون شهداء خیانت نموده ام اگر شما هم درصورت تخلف به بنده تذکر ندهید شما هم به خون شهداء خیانت نموده اید .شما هم بایستی کدورتها را که در مبحث انتخابات  گذشته بتدریج کنار بگذارید و همدیگر را تخریب ننمایید . چرا که فضای انتخابات  با فضای حکومت داری متفاوت می باشد .
🔹بایستی باید بزرگان و نخبگان شهر پیشقدم شوند و باید طرز تفکر فرماندار و شورا بهم نزدیک باشد .
🔹باید ضریب همبستگی را در شهر بالا ببرید لذا خواهش می نمایم به منافع شهرستان حساس باشید و به منافع شخصی ترجیح دهید چنانکه بنده هم به منافع شهرستان حساس هستم و در این مورد با هیچ کسی شوخی ندارم .
🔹مباحث فرهنگی و اجتماعی  اصل می باشد مباحث اقتصادی  ارتباط مستقیم با مباحث فرهنگی دارد . و پایه آنها  می باشد .
🔹در انتخابات شوراها بایستی بر مدار قانون عمل نماییم و مسایل  خویشاوند بازی و طایفه بازی و محله بازی و باند بازی را کنار بگذارید چرا که در آن صورت شهر به شدت آسیب خواهد دید  و نخبگان درحاشیه  باقی خواهد ماند #در نتیجه آسیب خواهید دید .
🔹وقتی پروژه ای مانند بیمارستان دیگر ساخته شده و تمام شده است دیگر نباید اینگونه به این مسایل کش داد و خیرین و مردم را دلسرد نمود . بلکه با ارداه قوی یک بیمارستان پیشرفته دیگر بسازیم.
🔹متاسفانه در مرند مسایل سیاسی به مراسم ها هم کشیده شده است .
🔹لازم به توضیح است مقرر گردید کمسیونهای  فرهنگی - اقتصادی - سیاسی توسط همین اعضای شورای مشورتی بزودی  تشکیل شود .


DSC_0009 DSC_0013 DSC_0015 DSC_0017 DSC_0018 DSC_0019

http://uupload.ir/files/m5gb_photo_2017-01-05_19-00-33.jpg

نوع مطلب : خبرلر، یامچی، استان، ایران، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی،
برچسب ها : یامچی تریبون، تریبون آزاد ایران، شورای مشورتی مرند، فرمانداری مرند،

امتیاز : :: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0
تعداد بازدید مطلب : 54آمار سایت
  • کل مطالب ارسالی : 4139
  • کل نظرات ارسالی : 272
  • تعداد کل کاربران : 17
  • بازدید امروز : 88
  • بازدید دیروز : 4
  • بازدید هفته : 88
  • بازدید این ماه : 118
  • بازدید سال : 40,845
  • بازدید کل : 824,564
.
.
بالای صفحه
.