close
تبلیغات در اینترنت
مهندس راستگو فرماندار ویژه مرند :در اذهان مردم مرند از انتخابات شوراها ذهنیت خوبی وجود ندارد
.
تریبون آزاد بخش یامچی(ایران - آذربایجان - بخش یامچی)
مطالب اخير
ورود کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :
رمز عبو را فراموش کرده ام
خبرنامه


عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد🔵 معاون استاندار و فرماندار ویژه  شهرستان مرند  مهندس راستگو در جلسه دیدار با نمایندگان احزاب و تشکل های سیاسی مرند با محوریت #انتخابات_شوراها
🔹کسانی که افراد بدون ریشه و پایه را بزرگ نشان می دهند یا بزرگنمایی می نمایند بدانند بعد از مدتی همان افراد در مقابل آنها خواهد ایستاد . اگر افراد غیر متخص و غیر متعهد در جایگاهش نباشند ضررش جبران ناپذیر است و مملکت آسیب خواهد دید .

🌹تریبون آزاد مرند
🔵سخنانان  ارزشمند و قابل تامل  مهندس علیار راستگو  معاون استاندارآذربایجان شرقی در دومین نشست با احزاب ، گروهها و تشکل های سیاسی با محوریت انتخابات شورا و ریاست جمهوری (بخش اول )
🔹افکار و تفکرات هشتاد میلیون مردم ایران فقط میتواند از طریق احزاب به نمایندگی  بهم مرتبط  شوند و درتعیین سرنوشت کشور و جهت گیری افکار مردم  موثر هستند .
🔹 تمام احزاب و گروها و معتمدین و افراد در تعیین سرنوشت  و توسعه و پیشرفت و پسرفت مرند موثر هستند . لذا ما هستیم به تاریخ پاسخگو خواهیم بود که مرند چرا به این روز افتاده است .
🔹در کشور ما مدیران دو نوع تفکر دارند آرامانگر # واقع گرا  لذ ا آرامانگرها تخیلی فکر می نمایند و لذا هیچوقت به مقصد نمی رسند .
🔹احزاب اتاق فکر بنده هستند لذا از احزاب میخواهم قبل از انتخابات و در زمان انتخابات بنده را حمایت نمایند .
🔹افکار حداکثری مردم در دست احزاب هست . رسالت احزاب سوق دادن  مردم به سوی مشارکت حداکثری  در انتخابات می باشد .
🔹کشوری ما نند ترکیه را که قبول نداشته و نداریم  اما سطح فکر این مردم را ببین وقتی افراد مشهور در هر زمینه ای (خواننده - هنرمند - ورزشکار ..... ) میخواهند نامزد انتخابات شوند اجازه غلبه احساسات بر تفکرات خویش را نمی دهند . چرا که می دانند که تشخیص راه سعادت  و توسعه جامعه  توسط اینگونه افراد رقم نمی خورد . لذا احزاب و گروه ها طرز سطح فکر مردم را بالا برده و به وظیفه قانونی خویش عمل نمایند در غیر اینصورت افراد در جایگاه  واقعی خویش قرار نمی گیرند . لذا متضرر می شویم که امکان جبرانش نیست و نخواهد شد .
🔹احزاب بایستی در مرند برای خود شاخص تعریف نموده  و بر اساس آن  نامزد انتخاباتی معرفی  نمایند و آستانه تحمل خویش را با لا برده و در صد حذف تفکرات طرف مقابل نباشند .
🔹جایگاه و منزلت احزاب بسیار بالا و تعیین کننده است . لذا نباید به  بعضی از دستگاهها اجازه دهیم با سرنوشت مردم بازی نمایند و احزاب را برای صعود # نردبان و پلکان خویش قرار دهند و برای خود یار گیری نمایند .
🔹نباید دستگاهی به خود اجازه دهد اتاق فکر باشد و لیست تهیه نمایند و در اختیارآنها قرار دهند . لذا کسانی غیر متخص در جایگاه  قرار می گیرند آنچنان ضربه ای به جامعه می زنند که  اصلا قابل جبران نیست .
🔹از عمده مشکلات  شهرستان مرند فضای مجازی می باشد . در نوشتار مطالب بی حد و اندازه افراط  می شود .
🔹با خدواند متعال عهد و پیمان بسته ام  وظایفم را در فر آیند انتخاباتی  به نحو احسن انجام دهم و شاید درمیان این برای کسانی خوشایند نباشد # تحت هیچ شرایطی از حزب و فردی خاص  و.. حمایت نخواهم کرد .
🔹قدرت میدان عمل شوراها  خیلی بالاست اما افرادی را انتخاب می نماییم که متاسفانه  بیشتر این عزیزان در مورد  وظایف اولیه شورا  اطلاعات کافی ندارند .
🔹شورا باید ضمن اینکه مدیر لایق باشد بایستی متخص و متعهد هم باشد .
🔹در صورت انتخاب شورای توانمند در شهرستان بنده آماده ام به همراه شورا پیگیر حقوق شهرستان با حضور در وزارتخانه ها باشیم .
🔹ما بایستی نباید منتظر اعلام حضور افراد در انتخابات باشیم در این صورت فقط می توانیم از میان بد #بدتر را انتخاب نماییم.
 🔹مردم و احزاب افراد توانمند را به صحنه دعوت کرده و حمایت کنند. چراکه افرادی دارای شخصیت اجتماعی بالا و عاقل و توانمند هستند نمی خواهند در این شرایط فعلی در انتخابات شوراها ورود نمایند # لذا به خاطر شهرمان بایستی جهت کاندیداتوری اصرار ورزیم . عضو شورا باید فردی #متخص و آگاه به مسائل مدیریت شهر و شهرداری باشد.
🔹احزاب اتاق فکر بنده هستند لذا از احزاب و سازمانهای مردم نهاد میخواهم قبل از انتخابات و در زمان انتخابات بنده را بر اساس قانون حمایت نمایند .
🔹اگر بخواهیم جناحی عمل نماییم خدواند متعال از گناهان ما گذشت نخواهد کرد .
🔹بنده تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهم داد منافع شهرستان به خطر افتاده یا آسیب ببیند لذا هر کسی می خواهد ما را دراین مسیر یاری نماید در خدمتیم .
🔹در شهرستان مرند ترکیب  هیئت اجرایی خیلی قوی خواهد بود و حتما با برنامه پیش خواهیم رفت .
🔹بنده فرد اجرایی هستم . کار های اجرایی خیلی سخت می باشد . حرفها را اجرایی کردن آسان نیست .
🔹کسانی که افراد بدون ریشه و پایه را بزرگ نشان می دهند یا بزرگنمایی می نمایند بدانند بعد از مدتی همان افراد در مقابل آنها خواهد ایستاد . تمام انقلابها از این ناحیه ضربه خورده اند .
🔹اگر افراد غیر متخص و غیر متعهد در جایگاهش نباشند ضررش جبران ناپذیر است و مملکت آسیب خواهد دید .
🌹تریبون آزاد مرند
🔵سخنانان  ارزشمند و قابل تامل  مهندس علیار راستگو  معاون استاندارآذربایجان شرقی در دومین نشست با احزاب ، گروهها و تشکل های سیاسی با محوریت انتخابات شورا و ریاست جمهوری (بخش دوم  )
🔹در جمهوری اسلامی ایران  آنهایی که بچه جبهه و جنگ و خاک خورده جبهه هستند و شبانه روز شان در جبهه گذشته # همیشه عامل وحدت بوده اند و از اختلاف افکنی پرهیز نموده اند . بنده خاک پای رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستم# چرا که آنها از زجر کشندگان نظام هستندو درد جامعه را می فهمند .
🔹 بعضی  افراد بیش از حد و اندازه خود  هستند لذا به جاهایی آویزان و وابسته اند لذا همین افراد درمقابل کسانی که  زمانی به آنها آویزان بوده اند خواهند ایستاد و این در تاریخ اسلام مشاهده می شود . کسانی که از سفره علی ع و امام حسین ع بهره می بردند همین انسانها  در مقابل علی ع و امام حسین ع ایستادند آبروی بشریت را لکه دار نمودند .
🔹متاسفانه بعضی افراد وقتی اردوغان مقابل  نماینده رژیم صهیونیستی ایستاد در کشور احساسی عمل نموده و از خود و بیخو دشدند .
🔹عاملان بزرگ شدن گروههای ترویستی اردوغان و امثال آنها هستند و امروز هم از همان ناحیه ضربه می خورند .
🔹امریکا بعد از برجام این قدرت را ندارد سه کشور علیه ما متحد نماید قدرت نمایی و ابر قدرتی امریکا دیگر سپری شده و شالوده سیاسی آ مریکا از هم پاشیده و همه بازیگران سیاسی جهان منتظر ترامپ دیوانه هستند .
🔹مهندس راستگو از تنظیم یک میثاق نامه بین فرماندار و احزاب برای اولین بار در شهرستان مرند خبر داد .
🌹امید است دوستان رسانه ای با انعکاس سخنان فرماندار دلسوز و مدیر و کار بلد و ارزشی که واقعا  شب و روز خود را وقف شهرستان مرند مظلوم نموده است رسالت رسانه ای خویش را به نحو احس انجام دهیم .

DSC_0001 DSC_0003 DSC_0007 DSC_0008

نوع مطلب : خبرلر، یامچی، استان، ایران، جهان، اجتماعی، فرهنگی،
برچسب ها : یامچی تریبون آزاد، مرند فرماندار مرند، احزاب اصلاح طلب و اصولگرا،

امتیاز : :: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0
تعداد بازدید مطلب : 57آمار سایت
  • کل مطالب ارسالی : 4139
  • کل نظرات ارسالی : 272
  • تعداد کل کاربران : 17
  • بازدید امروز : 50
  • بازدید دیروز : 2
  • بازدید هفته : 229
  • بازدید این ماه : 259
  • بازدید سال : 40,986
  • بازدید کل : 824,705
.
.
بالای صفحه
.