close
تبلیغات در اینترنت
سردار جعفری - ما از اینهمه ناعدالتی ها به ستوه آمده ایم . در آخر عمری دروغگو هم شدیم . خدا خیرتان بدهد
.
تریبون آزاد بخش یامچی(ایران - آذربایجان - بخش یامچی)
مطالب اخير
ورود کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :
رمز عبو را فراموش کرده ام
خبرنامه


عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد . دلنوشته جمعی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شهر یامچی به سردار جعفری - ما از اینهمه ناعدالتی ها به ستوه آمده ایم . در آخر عمری دروغگو هم شدیم . خدا خیرتان بدهد .


با عرض سلام و ادب به سردار اسلام سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسدران انقلاب اسلامی ایران
در هر کشوری برای کسانی که درراه وطن و عزت و شرف و ناموس هموطنشان جانفشانی می نمایند. امکاناتی از طرف مسئولان آن کشور مصوب می نمایند . رزمندگان هشت سال دفاع مفدس که اکثر سن آنها از پانزده سال به بعد می باشد . بدون هیچگونه چشم داشتی راهی جبهه های حق علیه باطل شدند. و با فداکاری و ایثار از ایران اسلامی دفاع نمودند . و سرانجام دشمنان  ایران اسلامی را خوار و ذلیل نمودند .درا ین بین بعد از جنگ تحمیلی ایثار گرانی وارد اداره ها و ارگانهای دولتی شدند و از مزایای ایثارگری هرچند ناقابل بهره مند شدند . اما گروهی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که شش ماه حضور داوطلبانه  در جبهه ها را دارند و میزان سواد آنها در سطح پایین می باشد تا اواخر هیچگونه امکاناتی در نظر گرفته نشده بود و فقط برا ی تعدای بسجیان سهام عدالت واگذار شد آنهم بصورت محدود. و آنهم جنبه تبلیغاتی داشت .و اخیرا مجلس شورای اسلامی برای رزمندگان هشت سال دفاع مقدس  که شش ماه حضور دواطلبانه در جبهه ها داشتند .حقوق و مزایای ناچیز مصوب نموده است . که متاسفانه این مصوبه بصورت ناقص یا گزینشی اجرا می شود . برای رزمندگان منطقه محروم شهر یامچی این پرسش مطرح است معیار انتخاب شما چیست ؟چرا که ما دراین شهر کوچک  شاهد ناعدالتی هایی هستیم . تحمل آن برایمان دشوار است . ما دراین شهر کوچک اسنادی در دست داریم که نشان می دهد عدالت اجرا نمی شود . سرادر شما بهتر از ما می دانید اکثر رزمنده ها به دیار باقی شتافته اند . و یا بیشتر شان لب گورند . و انتظاری از حقوق و مزایا نداشته اند و ندارند . اصلا فلسفه مشارکت این عزیزان در جنگ این چیزهای حقیر نبوده و نخواهدبود  .اما این ناعدالتیها و ظلمی که که درحقشان روا میشود باعث گله مندی آنها شده است
سردار جعفری  - شما خودتان بهتر می دانید وقتی علی (ع) را به خلافت برگزیدند چگونه بیت المال را تقسیم نمودند . بایستی تبعیض کنار گذاشته شود . اگر هست . برای همه هست . اگرنیست برای همه نیست .
نتایج ناعدالتیها:

1- اکثر رزمنده ها در ا واخر عمر مبارکشان دروغگو شده اند .

2-ایمان و اعتقاد و باورهای قبلی خویش را ازدست داده اند .

3 -اکثرشان به گفته سر دار اسلام حمید باکری در حال دق مرگند .
ما در روز قیامت کسانی که این ناعدالتی ها را در حق ما روا می دارند نخواهیم بخشید .. و روز قیامت زبان و دستها و پاهای ما... سکوت و اما اعضای وجودی  شما بایستی پاسخگو باشند .
به حضر تعالی پیشنهاد می نمایم اگر معیاری باشد . باید از رزمندگان گردانهای پیاده آغاز شود .
یا اینکه بطور مساوی و برابر ولو اندک همه را بهر ه مند سازید.البته منظور بنده حقیر سوای شروطی که  آمده است و بحق می باشد . مد نظر بوده است و شامل افراد واجد شرایط می باشد .
این تصویر ی  را که  در ذیل نوشته هایم مشاهده می فرمایید . دلنوشته این رزمنده عزیز بوده و می باشد . بنده حقیر اهل قلم و مدیر مسئول تریبون سایت آزاد - ایران - آذربایجان - مرند - بخش یامچی  هستم . و نمی توانم در مورد اینهمه ناعدالتی ها خاموش باشم . چرا به این قلم و وجدان خویش روز قیامت باید پاسخگو باشم. هرچند شاید باعث رنجش خاطر شما شده باشم.
امید است ........
  جلیل قربان زاده یامچی - دانشجوی جامعه شناسی

سند ناعدالتی ها و تبعیض رزمندگان شهر یامچی


http://8pic.ir/images/5wcuu8i1yw6m9876gkl6.jpg
نوع مطلب : خبرلر، ایران،
برچسب ها : تریبون یامچی، تریبون آزاد ایران، انتقاد از سردار جعفری فرمانده سپاه، رزمندگان شهر یامچی، ناعدالتی، دلنوشته، تبعیض،

امتیاز : :: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0
تعداد بازدید مطلب : 80آمار سایت
  • کل مطالب ارسالی : 4139
  • کل نظرات ارسالی : 272
  • تعداد کل کاربران : 17
  • بازدید امروز : 119
  • بازدید دیروز : 4
  • بازدید هفته : 119
  • بازدید این ماه : 149
  • بازدید سال : 40,876
  • بازدید کل : 824,595
.
.
بالای صفحه
.